HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ - projelendirme, üretim, montaj, modernizasyon


FANSEPETİ, havalandırma sistemleri üreten ve uygulayan, 25 sene sektör tecrübesine sahip havalandırma sistemlerinde uzman Temiz Hava ve Kirli Hava Transferini Mükemmel Uygulayan, yaşamsal, ticari ve sanayi-üretim alanlarında doğru ürün ve doğru uygulama ile doğru sistemler oluşturan  Profesyonel bir Ekip’tir.

 

Artıları çok, avantajlı teklif, çekirdekten yetişme

Ağır Sanayi, Alüminyum Döküm Tesisleri, Demir Döküm Fabrikaları, Plastik Granül Kırma Tesisleri, Geridönüşüm Tesisleri, Atık Duman, Filtrasyon, Isı Geri Kazanım, vb. uluslararası standartlara uygun havalandırma çözümleri  FANSEPETİ’nin uzmanlık alanıdır.

 

Yuvarlak, Spiro, Oval, Dikdörtgen, Kare hava kanallarını, her türlü sac - metal işleme prosesini FANSEPETİ kendi tesislerinde Sancaktepe – İstanbul’da üretmektedir. Yerleşik ve Mobil makina parkuru ile Hertürlü Havalandırma Sistemini Üretme ve Uygulama Kabiliyetine Sahiptir.

 

Teknik Ekip, 25 sene ve üzeri tecrübesi ile, hertürlü HVAC (ısıtma-soğutma-klima) ürünü seçme, tedarik etme, çalışır konuma getirme yetkinliğine sahiptir. FANSEPETİ, talep edilmesi durumunda, ürettiği ürünleri kendi araçlarıyla veya lojistik destek vermek suretiyle diğer araçlarla, Türkiye'nin tüm bölgelerine ulaştırabilmektedir. FANSEPETİ, üretir - ulaştırır - uygular,  makina ve teçhizat donanımlarıyla, teknik ekibiyle Türkiye’nin tüm bölgelerinde proje taahhüdü yapar, zamanında ve pürüzsüz teslim eder. 

 

 

*TÜRKIYE GENELINDE, ANAHTAR TESLIM HAVALANDIRMA ÇÖZÜMLERI SUNUYORUZ. 


**FANSEPETİ, standart ve projeye özel Hücreli Fan üretimi yapmaktadır.

ANA KATEGORİLER

 

Kanal Fanları

Mutfak Fanları

Çatı Fanları

Radyal Fanlar

Plastik Aspiratörler

Aksiyel Fanları

Hücreli Fanlar 

Vantilatörler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Tel +90 850 532 69 75

E-mail : info@fansepeti.com

Hakkımızda