Isımak Kiralama ve Kiralık Isımak nedir sorusuna FANSEPETİ ekibinden Kiralık Isıtıcı Cihaz Filosu teklifi

Isımak Kiralama

Kiralık Isıtıcı Cihaz Filosu ısıtma ve kurutma sistemleri

Şimdi ara! İskontolu Teklif Al!

08505326975 

 

 

Isıtıcı Çeşitleri Isımak Marka Isıtıcılar ve Kiralık Isımak Isıtıcı Cihazlar

Mazotlu Isıtıcı, Elektrikli Isıtıcı, Gazlı Isıtıcı olarak üç ana gruba ayırdığımız ısıtıcı cihazların ortak özelliği, uygulandıkları ortama Sıcak Hava vermeleridir. Bu ısıtıcı cihazların, bir diğer ortak özelliği, cihazda üretilen Isıtılmış Havayı FAN ile ortama yaymasıdır. Yerli ve yabancı yüzlerce üretici, binlerce çeşit Sıcak Hava Cihazı üretmektedir ve markasını, modelini, kullanım kılavuzlarıyla beraber, ısıtıcı cihaz satın almak isteyen ilgililerine ulaştırmaktadır. Isımak, yerli bir üreticidir. Isımak markasını, Türkiye’de inşaat sektörü yakından tanımaktadır.

 

Isımak cihazlar, bir çok inşaatta kullanılmıştır. Özellikle kış sezonlarında ISIMAK, aranan bir cihaz olmaktadır. Isınmak ve nem kurutmak ihtiyacı oluştuğunda akla gelir ısıtıcı cihazlar, her sene sürekli ihtiyaç değilse, kullanıcılar kiralama yöntemini tercih edebilmektedir. Isımak Kiralama ile kasıt bir veya daha fazla sayıda ve kullanım alanına uygun teknik özelliklerde ısıtıcı cihazların hedef mecrada geçici süreyle kullanılmasıdır. 


Kiralama Yöntemiyle Isımak Marka Cihazların Isıtma Kurutma Süreçlerinde Kullanımı

Kiralık Isımak teklif eden kuruluşlar çoktur. Bu aşamada gündeme gelen en önemli argüman, ihtiyacın doğru belirlenmesidir. Enerji tasarrufu, homojen ısı dağılımı, lokal ısıtma argümanlarından hangisi ön plana çıkmaktadır? Bu sorunun cevabı, kiralık ısıtıcının doğru seçimini takip etmelidir. Her ısıtma cihazı her lokasyonda uygulanamamaktadır. Gaz Tesisatı yoksa hedef lokasyonda, Isımak Gazlı Isıtıcı kullanılamaz. Elektrik Tesisatı yoksa veya hedef ısı düzeyi için tesisat için tehlike oluşturabilecekse Isımak Elektrikli Isıtıcı o lokasyon için tavsiye edilmez. Gaz ve Elektrik yoksa, Isımak marka Mazotlu Mobil Istıcılar yüksek ısı üretebilecek, hızlı ve güvenilir çözümler oluşturabilecektir. Kiralık Isımak Isıtıcı bulmak mümkün ve kolaydır. 

FANSEPETİ ekibinden Kiralık Isıtıcı Cihaz Filosu teklifi

 Isımak marka ısıtıcı cihaz filosuna sahip FANSEPETİ, ısıtma-soğutma sektöründe profesyonel çözümler sunan öncü kuruluşlardan biridir. FANSEPETİ, Isımak Kiralama işlemini teknik ekibinin hedef lokasyonlarda gerçekleştirdiği keşif ve değerlendirmelerle gerçekleştirmektedir. 1 saat, 1 gün, 1 hafta, 1 ay, 1 sezon için Isımak Kiralama yapılabilir. 1 adet cihaz için de, 100 adet cihaz için de, adrese teslim, kurulum, montaj, demontaj, ısıtma ve kurutma süreçlerinin yönetimi dahil, FANSEPETİ ekibi anahtar teslim hizmet verebilmektedir. 

 

 

 

 Teklif alın!  BİZE MESAJ BIRAKIN

 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 

Tel +90 850 532 69 75

E-mail : info@fansepeti.com

 

Adres : MERVE MAH. ATATÜRK CAD. 236/A SANCAKTEPE / İSTANBUL


ANA KATEGORİLER

 

Kanal Fanları

Mutfak Fanları

Çatı Fanları

Radyal Fanlar

Plastik Aspiratörler

Aksiyel Fanları

Hücreli Fanlar 

Vantilatörler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Tel +90 850 532 69 75

E-mail : info@fansepeti.com

Hakkımızda