Nem Alma Cihazı Kiralama işlemleri, kiralık nem alma cihazı avantajları hakkında

Nem Alma Cihazı Kiralama ihtiyacı kolay, hızlı, ucuz, düşük fiyatlar ile çözülebilmektedir, bizimle iletişime geçmeniz, iskontolu fiyat teklifi almanız için yeterli olacaktır. Isıtıcı cihazlarda sunduğumuz geniş ürün gamı, nem alma cihazlarımızı tercih edilir kılmakta olup  ev veya iş yerleri için kolay kurulum, güvenli kullanım sağlamaktadır. Nem alma cihazı seçimi, ihtiyacınıza uygun tercih, amacınıza uygun çözüm teknik ekibimiz tarafından yapılabilmektedir, biliyor muydunuz?

 

Teknik ekibimiz, uygulama alanı ve nem alma işlemi nerede yapılırsa yapılsın, öncelikle ve ilk işlem olarak hedef lokasyonlarda nem oranı ölçümlerini yapar, çözüme giden yol nem ölçümünden geçmektedir. Nem yok dediğiniz lokasyonlarda, nem oranı beklenmedik düzeyde çok olabilir. Nemin kaynağı ölçümlerle ve tespitlerle bulunmalı, nem alma işleminin daha kalıcı bir şekilde sonuç vermesi için, nem ölçümü oldukça önemlidir.

 

Nem alma cihazları, iki farklı sınıfta değerlendirilebilir. Birincisi, yaşam alanlarında, günlük sürekli olarak kullanabileceğiniz, ev tipi nem alma cihazlarıdır. Ev ortamında çalıştırılan nem alma cihazları, günlük 15 ile 40 litre arasında nem alma kapasitesi taşır. Sanayi tipi nem cihazları, ev tipi nem alma cihazlarına kıyasla çok daha kapsamlıdır. 

 

Nem Alma Cihazı Kiralama

 Nem Alma Çözümlerimiz, bugün, stoktan, ucuz, adrese teslim! 

 +90 850 532 69 75

Hemen ara! Talep oluştur! Teklif al!


Nem Kurutucu Cihazların Ses Düzeyi hakkında fikriniz var mıdır?

Nem alma cihazlarının oluşturacağı ses düzeyi, sıkça sorulan sorular arasındadır. Ev ortamında kullanılan nem alma cihazlarının özelliği, sessiz çalışmalarıdır. Odada mevcut nem seviyesinden hareketle, nem alma kapasitesi ve nem oranı, nem alma kapasitesi, öngörülen oranlarda olacak şekilde, nem alma cihazlarını kesintisiz çalıştırabilirsiniz. Nem alma cihazlarımızı kiralamak, nem alma cihazı kiralama hizmetlerimizden faydalanmak, özellikle yaz mevsiminde, sağlıklı ve temiz hava elde edilmesini sağlar. Bu sayede, yaşam sahanızda yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

 

Nem alma cihazları, ortamdaki nemi alarak havadaki nemi kurutmak ile sınırlı bir işlemin ötesinde tozlu ve kirli havayı da temizler, size ve sevdiklerinize çok daha sağlıklı, çok daha temiz bir yaşam, nefes alma tecrübesi sunar. Kiralanan nem alma cihazları fevkalade geniş kullanım yelpazesinde değerlendirilebilmektedir. İhtiyaca göre, çözüm oluşturmaktadır. Kuru gıda sektöründe, kütüphanelerde, müzelerde ve arşiv odalarında çok yoğun talep görmektedir, kullanım alanları oldukça geniştir. Kullanım alanları çok geniş  olan, pratik nem alma cihazlarını kiralamak da oldukça kolaydır.

 

Firmamız ve uzmanlarımız çok yakın, telefon edin, mail atın, web sitemizde yazın, bize ulaşmak çok kolay, nem alma cihazlarımızı kısa süreli ve uzun sürelik, sezonluk kiralamak çok daha kolay. 

Biliyor musunuz?

 

Nem ve Rutubete Karşı Düşük Bütçeli Cihaz Kiralama Çözümü

 

Aslında NEM olarak tanımladığımız yoğunluk, insan sağlığı için oldukça zararlıdır. Nem, maddeye de zarar verir, maddenin envai çeşidinde tahribat oluşturur. Nemli ortamda, insan, eşya, tekstil, ahşap, metaller, tüketim malzemeleri zarar görür. Düşünün, hayatınızdan örneklerle düşünün, öyle değil midir? Nemin oldukça büyük sorunlar meydana getirdiği malumumuz. Nemin olduğu ortamda hem maddi hem de manevi kayıplar yaşanabilir.

 

Nem Alıcı Cihazlar hangi sektör gruplarında çok daha yaygın kullanılmaktadır? Nem alma cihazları kullanılarak tüm durumlarda, mevcuttan daha müsbet sonuçlar elde etmek mümkündür. Kiralık nem alma cihazı, varsayılanın ötesinde geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Fabrikalarda, üretim alanlarımda, imalathanelerde veya spesifik bir yaklaşım ile otomotiv sektöründe, nem ve rutubet, geri dönüşü olmayan maddi ve manevi kayıpların tecrübe edilmesi riskini arttırır.

 

Komponentlerin, parçaların, malzemelerin, havanın nemi alındığında, makul kuruluk düzeyine ulaştırıldığında üretim süreçleri sağlıklı ilerler, beraberinde çalışanların da sağlık sorunu yaşama riskleri azalır, ortamda oluşmuş nemden kaynsklu iş gücü kaybı yaşanmaz. Bu bağlamda, sanayi tipi nem kurutma cihazlarını firmamızdan kiralamak, tercih edebileceğiniz bir çözüm yoludur.

 

Büyük yatırımlar yapmak yerine, kiralık nem alma cihazı teklifimizden hareketle küçük bir sezonluk bütçe ayırmak, işletmenizin sağlık düzeyini arttırır. FANSEPETİ, kiralama süreniz boyunca tam tekmil teknik destek vermektedir. Kiralayın, keyif alın! 

 Teklif alın!  BİZE MESAJ BIRAKIN

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 

Tel +90 850 532 69 75

E-mail : info@fansepeti.com

 

Adres : MERVE MAH. ATATÜRK CAD. 236/A SANCAKTEPE / İSTANBUL


ANA KATEGORİLER

 

Kanal Fanları

Mutfak Fanları

Çatı Fanları

Radyal Fanlar

Plastik Aspiratörler

Aksiyel Fanları

Hücreli Fanlar 

Vantilatörler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Tel +90 850 532 69 75

E-mail : info@fansepeti.com

Hakkımızda