Kiralık Isıtıcı Hizmetleri ile Nem Kurutma Çözümleri

nem kurutma kiralık ısıtıcı

Kiralık Isıtıcı Filosu,

Nem Kurutma Cihaz Parkı, 

En Düşük Fiyat, 

Şimdi ara!  Hemen, Teklif Al!

08505326975 

 

Pek çok sektörde olduğu gibi, inşaat sektöründe de tedirgin karar vericiler, sorumluluklarını önemseyen iş yapıcılar bulunmaktadır, şantiye şefleri, müteahhitler, taşeronlar, alt yükleniciler örneği ile ilerlediğimizde tedirgin olunan unsurların başında, plan ve tasarı aşamalarında kontratlarla kayıt altına alınmış bağlayıcı kalite standartları ve teslimat süreleri gelir, kritik kararların alınması standartların ve terminlerin tutturulabilmesi için önemlidir. Bir inşaatta, atılan şapın kuruması, yapılan sıvanın uygun kuruluk düzeyine ulaşması ve beton plakalarda mevcut nem düzeyi önemlidir. Nem düzeyi tek başına en önemli argüman değildir, ancak terminlerde sıkıntı var ise, şartların da normal olmadığı tecrübe edildiğinde, durum pek iç açıcı olmayabilir.

 

Betonda nemin düzeyi yüksek ise, süreç nemin kendi başına kurumasının beklenmesi ile ilerleyecektir. Fakat süreçler, meteorolojik etkenler ile ne düzeyde örtüşür, müthiş bir iş akış zinciri olan inşaatlarda beton plakanın nem düzeyi, yeterli kuruluk düzeyine ulaşmamış ise sonraki kata çıkılması süreci çelme yemiş olabilir mi? Şap atıldı, kurumadı. Evet, beklemek faydalı olacaktır da, ne kadar beklemek zorunda kalınacaktır? Sıva yapıldı, boyacı bekliyor, inşaatın özünde yerleşik müthiş iş zinciri, meteorolojik arbedede diz çöker mi, süreçlerin reaksiyonu ne olabilir, taşeronların iş planları aksar mı? Adımınızı attığınız her bir basamak, üzerine bastığınız veya basamadığınız zemin, müdehale edemeğiniz duvar, ortamdaki aşırı nem düzeyi siz “Terminler!” der ve çözüm arayışları başlar.


Nem Kurutma İhtiyacını Oluşturan Etmenler ile Kiralık Isıtıcı Süreci

İlk ve son inşaat sizinki değildir, bu süreçleri tecrübede muhatap olan. İşin özünde şu detay bulunmaktadır: doğal kuruma süresini beklemek mümkün değilse, olanaksızsa, zincirde oluşan gecikme reaksiyonları maliyetleri arttırır, inşaatın bütçesini ve enerjisini tüketir. Kaybedilen zaman, asla tek bir salise miktarınca bile istense, geri getirilememektedir. Realiteler, istisna değildir, gerçeklik ile yüzleşme vaktinin geleceği hakkında fikirler verir. Nem kurutma işlemi şartlandırılabilir bir işlem midir? Sesli düşünelim. İlk olarak, avantajlar ile dezavantajlar değerlendirilerek kurutma işleminin harici ısıtıcılarla sağlanabileceği, mümkün seçenekler arasında olabilir, diyebiliriz. İkinci olarak ise, inşaatın büyüklüğü, terminler, ısıtıcı cihazların da spesifikasyonları hakkında fikirler verebilir, diyebiliriz. Ortalama çevre şartlarında bir beton plaka 1 ayda sadece bir inç miktarınca kurur, şeklinde varsayılsa, doğru spesifikasyonlarda ısıtıcılar uygulandığında 1 günde daha fazlası sağlanabilir.

 

Sebebi, cihazların spesifikasyonları, işlevleri ile ilgili. Isıtıcı, inşaat firmalarının ve/veya alt yüklenicilerin envanterinde yeterli miktarda ve spesifikasyonlarda veya hiç bulunmayabilir. Dış kaynak kullanımı, bu aşamada iş bitirici önemli argümanlardan biridir. Kiralık ısıtıcı hizmeti sağlayan uzman kuruluşlar, dış kaynak kullanımı için değerlendirilmelidir.

KİRALIK ISITICI Hizmeti ile Nem Kurutma Süreci Yöneten FANSEPETİ

FANSEPETİ, sektöründe öncü web sitelerinden biri olmakla beraber, Isıtıcı Kiralama hizmeti veren öncü kuruluşlardan biridir, ihtiyaca göre adet ne olursa olsun, sektörün ihtiyacını karşılayabilecek ısıtıcı cihaz parkına sahiptir. Teknik ekibi, inşaat kurutma süreçlerine mükemmel düzeyde hakimdir. FANSEPETİ’nin uzman ekibi, inşaatınızda beton plakaların, atılan şapın, yapılan sıvanın, oluşan nemin kurutulmasını düşük maliyetlerle, cazip fiyat seçenekleriyle, stoktan, hızlı sağlar.

 

İnşaatlarda yaşanan gecikmeler FANSEPETİ ekibi ve ısıtıcı cihaz filosuyla engellenebilir ve nem sorunu ile mücadelede hızlı çözümler uygulanabilir. İklimsel gelişimlerin sizi etkileyebilecek dönemleri hakkında meteorolojinin arşiv verilerini takip etmenizde, inşaatlarınızın teslimat sürelerini de sezonların ısı düzeylerine uygun belirlemenizde fayda bulunmaktadır. Yine de, apansız durumlar ile karşılaşabilir, yapılan hesaplar realitelerle örtüşmeyebilir.

 

Temennimiz, ihtiyacınız olursa yanınızda olmak, size çözüm oluşturabilmektir. İşler sarpa sardı ise, FANSEPETİ ekibi ile kiralık ısıtıcı talebiniz hakkında acil iletişim kurabileceğiniz, hatta tek bir talebinizle inşaatınıza ısıtıcı cihaz filosunun yığılabileceğini bilmeniz, faydalıdır. Isıtıcı cihazlar ve nem alma cihazları, nem kurutma ekipmanları, inşaat yapıcıların ihtiyacı olmaktadır. İnşaat yapıcılar için bu cihazlar envanter yük niteliğinde olabildiği için kiralama yöntemi, finansal gücün ve iş gücünün tasarımında tercih edilmektedir. FANSEPETİ, ısıtıcı ürünleri ve uzman ekibi, nem alma ve nem kurutma, ısıtma işlemini ihtiyaç olduğunda, ihtiyaç adedinde cihazlarla ve uygun spesifikasyonlarda cihaz filosuyla sağlayacaktır.

 

 Teklif alın!  BİZE MESAJ BIRAKIN

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 

Tel +90 850 532 69 75

E-mail : info@fansepeti.com

 

Adres : MERVE MAH. ATATÜRK CAD. 236/A SANCAKTEPE / İSTANBUL


ANA KATEGORİLER

 

Kanal Fanları

Mutfak Fanları

Çatı Fanları

Radyal Fanlar

Plastik Aspiratörler

Aksiyel Fanları

Hücreli Fanlar 

Vantilatörler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Tel +90 850 532 69 75

E-mail : info@fansepeti.com

Hakkımızda